SIKÇA SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

Online Mağaza 'da siparişler için teslimat ücretleri nelerdir?

Online Mağaza sistemimizde Ücretli Gönderim , Ücretsiz Gönderim ve Kapıda Ödeme olmak üzere 3 farklı gönderim seçeneğimiz vardır. Gönderim ücretlerini sepet ve ödeme sayfalarından ödeme işleminizi tamamlamadan görüntüleyebilirsiniz.

Online Mağaza 'da hangi ödeme yöntemleri kabul ediliyor?

Online Mağazamızda tüm bankalarla tüm taksit seçeneklerinin geçerli olduğu Banka ve Kredi Kartı ile alışveriş seçeneğiniz olduğu gibi EFT/HAVALE ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Kapıda Ödeme gönderim yöntemi ile Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Banka/Kredi Kartı

EFT/HAVALE

Kapıda Ödeme

Teslimat ne kadar sürecek?

Gün içinde verilen siparişler aynı gün kargolanacaktır. Fakat kargolama ve gönderim sürecimiz resmi olarak 2-3 gündür.

Teslimat ne kadar sürer? Online Mağaza'da alışveriş ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Online Mağaza sayfamızda sizin istemediğiniz hiç bir kişisel veriniz saklanmamaktadır. Ayrıca ihtiyaç duyulmayan herhangi bir veri müşteriden talep edilmez. Müşteri verileri ticari amaçlı, reklam pazarlama faaliyetleri için satılamaz. İlgili güvenlik önlemleri ve ilgili güvenlik sertifikalarına sahip iş ortaklığı ile sanal pos kullanılmaktadır. Kart ve ödeme bilgileriniz sistemimiz de kayıt edilmemektedir.

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne oluyor?

Siparişiniz başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra siparişiniz inceleniyor. Ürün ve/veya ürünleriniz kontrol edildikten sonra güzelce ve özenle paketlenerek. Gönderim işlemi gerçekleştirilir. Online Mağaza üzerinden siparişiniz tamamlanır ya da kargo bilgileriniz sisteme girilir.

Siparişim için fatura alacak mıyım?

Tüm siparişleriniz için fatura ve vergilendirme tabi evraklarınız ürünleriniz ile beraber gönderilir. İlgili döküman ve/veya evrakları sizlere ulaşmaması durumunda tekrar talep edebilirsiniz.

İletişim Formu